E-mail sprzedaż: sprzedaz@zwyzki.pl     Szybki kontakt sprzedaż: +48 739 298 385     Wynajem podnośników: podestyruchome.pl
Menu
Wynajem

Kontakt ze specjalistą ds. wynajmu

Tel.: +48 511 520 520

Strona: www.podestyruchome.pl 

 

AA HERKULES Podesty Ruchome jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w wynajmie podestów ruchomych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podesty ruchome przystosowane do pracy w magazynach wysokiego składowania jak i w trudnych warunkach terenowych przy wznoszeniu hal produkcyjnych. Możemy zaopatrzyć Państwa inwestycje w podesty ruchome nożycowe elektryczne, podnośniki nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne, podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe, podesty na gąsienicach  oraz podnośniki masztowe elektryczne.

Wynajem podnośników realizujemy z trzech bazach sprzętowych znajdujących się na Śląsku, Dolnym Śląsku i w Łodzi. Wynajem podnośników oferujemy na terenie Śląska, Dolnego Śląska, Łodzi oraz województw ościennych tj. na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego. Szczegółową mapę wynajmu podestów ruchomych znajdziecie Państwo na naszej stronie domowej, adres podany poniżej. Wypożyczalnia podnośników AA HERKULES Podesty Ruchome oferuje także serwis i dostawę podnośników na miejsce i z miejsca pracy.

Korzystając z naszych usług wynajmu zwyżek wybierasz kompleksową obsługę wynajmowanego podnośnika. Zapewniamy serwis na miejscu pracy lub w naszej bazie sprzętowej. Dostawę i odbiór wynajmowanego podestu ruchomego z miejsca pracy. Stałą pomoc telefoniczną naszych specjalistów ds. wynajmu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Ponad to gwarantujemy minimum formalności przy wynajmie podnośnika. Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki wynajmu zwyżek oraz profesjonalną obsługę klienta.

 


 

Bazy sprzętowe

Centrala Śląsk (woj. śląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie, okolice)

Oddział Dolny Śląsk  (woj. dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, okolice)

Oddział Łódź  (woj. łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, okolice)


 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl