Czas i koszty dostawy

 

 1. Ceny podestów ruchomych podane w sklepie zwyżki.pl są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.
 2. Ceny podestów ruchomych podane w sklepie zwyżki.pl nie zawierają kosztów dostawy podestów ruchomych do Kupującego. Koszty dostawy dostępne są w Koszyku w momencie zatwierdzania zakupów.
 3. Jeżeli Kupujący zdecydował się na zakup podestu ruchomego za pośrednictwem sklepu zwyżki.pl musi skontaktować się ze Sprzedawcą w celu ustalenia dostępności magazynowej oferowanego podestu ruchomego oraz ustalenia formy, kosztów oraz czasu dostawy.
 4. Koszty dostawy ustalany jest każdorazowo indywidualnie przez Kupującego ze Sprzedawcą. Do ustaleń szczegółów związanych z dostawą podestu ruchomego dochodzi w momencie kontaktu Kupującego ze Sprzedawcą przy użyciu danych kontaktowych wskazanych w zakładce Kontakt.
 5. Forma, czas, koszt dostawy oraz przewoźnik prezentowanych w sklepie zwyżki.pl podestów ruchomych ustalane są każdorazowo indywidualnie pomiędzy Kupującym a Sprzedawcą w momencie zakupu podestu ruchomego. Przy czym Kupujący zobligowany jest do nawiązania kontaktu ze Sprzedawcą w celu ich ustalenia.
 6. Czas dostawy używanych podestów ruchomych jest uzależniony od dostępności maszyn w magazynie w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi lub Warszawie. Standardowy okres oczekiwania trwa od 1 do 4 tygodni. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy, o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany.
 7. Sprzedawca nie ponosi winy z powodu wydłużenia czasu dostawy z powodu zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających mu realizację zamówienia.
 8. Czas dostawy nowych podestów ruchomych jest uzależniony od dostępności maszyn u przedstawiciela producenta, standardowy okres oczekiwania trwa od 6 do 8 tygodni. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy, o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany.
 9. Czas dostawy uzależniony jest od odległości miejsca dostawy zakupionego podestu ruchomego od bazy sprzętowej w  w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi lub Warszawie.
 10. Dostawa powyżej 100 km od bazy sprzętowej AA HERKULES jest realizowana tylko i wyłącznie przez firmę zewnętrzną lub środkiem transportu Kupującego.
 11. Istnieje możliwość odbioru zakupionego podestu ruchomego w bazie sprzętowej AA HERKULES własnym środkiem transportu przeznaczonym do przewozu podestów ruchomych. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu odbioru osobistego podestu ruchomego.
 12. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy załadunku podestu ruchomego na środek transportu Kupującego jeżeli nie będzie on przystosowany do ich przewozu.
 13. Sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłowe transportowanie podestu ruchomego przez Kupującego oraz szkody powstałe w jego wyniku.

 


 

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt ze Sprzedawcą.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl