Wynajem zwyżek

Kontakt ze specjalistą ds. wynajmu

Tel.: +48 511 520 520

www.podestyruchome.pl 

 

Centrala Śląsk  slask@aaherkules.pl (woj. śląskie, opolskie, łódzkie i okolice)

Oddział Dolny Śląsk dolnyslask@aaherkules.pl (woj. dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie i okolice)

Oddział Łódzkie lodz@aaherkules.pl (woj. łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie i okolice)

Oddział Mazowieckie mazowieckie@aaherkules.pl (woj. łódzkie, mazowieckie i okolice)

Oddział Małopolskie malopolskie@aaherkules.pl (woj. małopolskie, świętokrzyskie i okolice)

Oddział Lubelskie lubelskie@aaherkules.pl (woj. lubelskie, świętokrzyskie i okolice)

Oddział Podkarpackie podkarpackie@aaherkules.pl (woj. podkarpackie i okolice)

AA HERKULES Podesty Ruchome jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w wynajmie podestów ruchomych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podesty ruchome przystosowane do pracy w magazynach wysokiego składowania, jak i w trudnych warunkach terenowych przy wznoszeniu hal produkcyjnych. Możemy zaopatrzyć Państwa inwestycje w podesty ruchome nożycowe elektryczne, podnośniki nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowe i przegubowe elektryczne, podnośniki teleskopowe i przegubowe spalinowe, podesty na gąsienicach, podnośniki masztowe elektryczne, podnośniki przepychane oraz ładowarki teleskopowe.

Wynajem podnośników realizujemy w pięciu bazach sprzętowych znajdujących się na śląsku, dolnym śląsku, w województwie łódzkim, mazowieckim oraz małopolskim, lubelskim i podkarpackim. Wynajem podnośników oferujemy również na terenie województw ościennych tj. opolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. Szczegółową mapę wynajmu podestów ruchomych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, adres podany powyżej. Wypożyczalnia podnośników AA HERKULES Podesty Ruchome oferuje także dostawę podnośników na miejsce i z miejsca pracy.

Korzystając z naszych usług wynajmu zwyżek wybierasz kompleksową obsługę wynajmowanego podnośnika. Zapewniamy serwis na miejscu pracy lub w naszej bazie sprzętowej. Dostawę i odbiór wynajmowanego podestu ruchomego z miejsca pracy. Stałą pomoc telefoniczną naszych specjalistów ds. wynajmu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Ponadto gwarantujemy minimum formalności przy wynajmie podnośnika. Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki wynajmu zwyżek oraz profesjonalną obsługę klienta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl