E-mail sprzedaż: sprzedaz@zwyzki.pl     Szybki kontakt sprzedaż: +48 739 298 385     Wynajem podnośników: podestyruchome.pl
Wynajem zwyżek

Kontakt ze specjalistą ds. wynajmu

Tel.: +48 511 520 520

www.podestyruchome.pl 

 

Centrala Śląsk (woj. śląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie, okolice)

Oddział Dolny Śląsk  (woj. dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, okolice)

Oddział Łódzkie  (woj. łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, okolice)

Oddział Mazowieckie (woj. łódzkie, mazowieckie okolice)

AA HERKULES Podesty Ruchome jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w wynajmie podestów ruchomych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podesty ruchome przystosowane do pracy w magazynach wysokiego składowania jak i w trudnych warunkach terenowych przy wznoszeniu hal produkcyjnych. Możemy zaopatrzyć Państwa inwestycje w podesty ruchome nożycowe elektryczne, podnośniki nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowe i przegubowe elektryczne, podnośniki teleskopowe i przegubowe spalinowe, podesty na gąsienicach, podnośniki masztowe elektryczne oraz ładowarki teleskopowe.

Wynajem podnośników realizujemy w czterech bazach sprzętowych znajdujących się na śląsku, dolnym śląsku, w województwie łódzkim oraz mazowieckim Wynajem podnośników oferujemy również na terenie województw ościennych tj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego. Szczegółową mapę wynajmu podestów ruchomych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, adres podany powyżej. Wypożyczalnia podnośników AA HERKULES Podesty Ruchome oferuje także dostawę podnośników na miejsce i z miejsca pracy.

Korzystając z naszych usług wynajmu zwyżek wybierasz kompleksową obsługę wynajmowanego podnośnika. Zapewniamy serwis na miejscu pracy lub w naszej bazie sprzętowej. Dostawę i odbiór wynajmowanego podestu ruchomego z miejsca pracy. Stałą pomoc telefoniczną naszych specjalistów ds. wynajmu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Ponad to gwarantujemy minimum formalności przy wynajmie podnośnika. Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki wynajmu zwyżek oraz profesjonalną obsługę klienta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl